اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک - گوتوتی آر Xyz

فروشگاه ایکیا در استانبول خرید خانه یا خرید آپارتمان دست دوم ارزان در استانبول یا حتی خرید آپارتمان دو خوابه در استانبول هر کدام مزایای خاص خود را دارند. همهی متقاضیان به جز افرادی که داری گواهی زبان ترکی سطح C1 هستند، (حتی متقاضیان رشتههایی که زبان آموزش آنها زبان انگلیسی یا زبانهای دیگر باشد) باید در یک دوره آمادگی یکساله زبان ترکی شرکت کنند. ولی میبینیم که در این دوره به علت ثبات نسبی اقتصادی، جذابیت سودهای ریالی بانکها و آرامش نسبی در فضای اقتصادی کشور، برای سرمایهگذاری در بازار ترکیه که از قضا در آن دوره وضعیت خوب و رو به رشدی داشت، میل چندانی وجود نداشت. خانواده های ساکن منطقه توزلا خرید آپارتمان ترکیه استانبول در آرامش کامل میتونن مدرسه مطلوب خود و فرزندانشون رو اعم از خصوصی یا دولت انتخاب کنند. بنابر قوانین دولت ترکیه، شهروندان خارجی می توانند با حداقل یک سال اقامت قانونی در این کشور برای بیمه درمانی دولتی ترکیه GSS اقدام کرده و از خدمات آن برخوردار شوند. ​This con tent w as written  by G᠎SA Content G en erator D em ov᠎er​si on .


قیمت خانه های استانبول

اخذ شهروندي کشور ترکيه: يکي از راههايي که افراد ميتوانند شهروند کشور ترکيه به حساب آيند خريد ملک در اين کشور است و همانطور که ميدانيد بهترين و راحت ترين راه براي اخذ حق شهروندي کشور ترکيه خريد خانه است زيرا در قانون جديد اين کشور مصوب سال 2018 آمده که هر شخص از اتباع کشورهاي خارجي حق خريد خانه در اين کشور را خواهند داشت و با خريد ملکي به ارزش 250 هزار دلار ميتوانند به راحتي از حق شهروندي نيز بهره مند شوند که اين موضوع باعث تشويق افراد به مهاجرت و خريد خانه در اين کشور شده است. این منطقه به عنوان یک منطقه ساحلی مشرف به دریا ، علاوه بر موقعیت استراتژیک و منحصر به فرد خود بین چندین منطقه مهم و تاریخی ، ارزش املاک و مستغلات و سرمایه گذاری را نیز در این منطقه افزایش داده است. مشاور املاک RE/MAX Evrim Kırmızıtaş Başaran؛ “با شروع حرکت برخی از خانواده ها به مکان های ساکت تر ، می بینیم که عمارت هایی که به عنوان ساختمان نگهداری می شوند نیز خالی می شوند.


شرایط خرید ملک در ترکیه برای اخذ شهروندی

به عنوان مثال ملکی بخرند. اگر قصد خرید ملک در استانبول ترکیه را دارید اولین نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که هر چقدر به ساحل دریای مرمر و یا تنگه بسفر نزدیکتر شوید، قیمت ها افزایش خواهند یافت. آیا ممکن است خرید ملک توسط اتباع خارجی در ترکیه باطل شود؟ البته راههای دیگری برای خرید خانه در ترکیه بدون دریافت وام بانکی وجود دارد که خرید خانه از پروژههای در حال ساخت یکی از آنهاست. از بین این خدمات میتوان به خوابگاه ، بیمه درمانی ، حساب بانکی دانشجویی و اجازه اقامت دانشجویی و همچنین یک دوره زبان یک ساله اشاره کرد. همچنین سازگاری با محیط اجتماعی و فرهنگی که در آن دانشجویان زندگی میکنند را فراهم می کند. در هفت ماه نخست سال ۲۰۲۰ بالغبر ۱۷۱۸۵ خانه توسط خارجیها خریداریشده است که در مقایسه با دوران مشابه در سال قبل از آن قریب به ۵/ ۲۹ درصد کاهش داشته است و بسیاری این کاهش را به شیوع همهگیری در سال ۲۰۲۰ مرتبط میدانند. منطقه چیلی (cigli) از جمله مناطق بسیار زیبا و گران ازمیر محسوب میشود که در ساحل دریا قرار گرفته است.


خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله داوطلبان از بین twelve انتخابی که در سیستم برنامه انتخاب میکنند، در دانشگاه و برنامه بورسیه ترکیه قرار میگیرند. تا زمانی که مراحل ثبت در دفتر اسناد رسمی انجام نگرفته است نباید مبلغ قرار داد را به صورت تمام و کمال پرداخت کنید. استانبول مانند تهران شلوغ و پر جمعیت است و سیستم حمل و نقل عمومی گسترده ای دارد که شما چه با تور استانبول و چه به صورت شخصی به استانبول سفر کنید باید اطلاعاتی را راجع به حمل و نقل عمومی داشته باشید تا بتوانید هزینه های سفرتان را مدیریت کنید. بنابراین سفر خود را با لیست بهترین جاذبه های گردشگری استانبول برنامه ریزی کنید. خدمات متنوع و زیادی برای دانشجویان خارجی خود ارائه میدهد. اگر تبعه خارجی در زمان مقرر در برنامههای تائید شده وزارت خانه، نتواند پایان کار را اعلام کند. با ما در ترکی پراپ تماس بگیرید و به ما بگویید که در کجا و چه نوع ملکی را جستوجو میکنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *